Tanszékvezetés és adminisztráció

Dr. habil. Böcskei Elvira

Megbízott tanszékvezető, egyetemi docens

bocskei@finance.bme.hu

QA 327

Krasznay-Kelemen Rita

Titkárságvezető

krasznay.rita@finance.bme.hu

QA 345

463-1905

Vörös Kinga

Ügyvivő szakértő / Üzleti Jog Tanszék

voros.kinga@law.bme.hu

QA 346

463-2752

Oktatók, kutatók

Dr. Bethlendi András

Egyetemi docens

bethlendi@finance.bme.hu

QA 330

463-2979

Dr. Bodrogi Bence Péter

Egyetemi adjunktus

bodrogi@finance.bme.hu

QA 329

463-3891

Dr. Ilyés Csaba

Egyetemi adjunktus

ilyes@finance.bme.hu

QA 331

Kis Vencel

Egyetemi tanársegéd

kis.vencel@finance.bme.hu

QA 332

Dr. habil. Kóczy László

Egyetemi docens

koczy@finance.bme.hu

QA 326

Nagy László

Egyetemi tanársegéd

nagyl@finance.bme.hu

QA 332

Dr. Novák Zsuzsanna

Egyetemi adjunktus

novak@finance.bme.hu

QA 331

Póra András

Egyetemi tanársegéd

pora@finance.bme.hu

QA 333

463-1011

Dr. Solt Eszter

Egyetemi adjunktus

solt@finance.bme.hu

QA 334

Dr. Somogyi Róbert

Egyetemi adjunktus

somogyi@finance.bme.hu

QA 328

Szallerné Sereg Nikolett

Egyetemi tanársegéd

sereg@finance.bme.hu

QA 332

463-2328

Dr. habil. Vértesy László

Egyetemi adjunktus

vertesy@finance.bme.hu

QA 333

Doktoranduszok

Szőcs Árpád

Doktorandusz hallgató

szocs.arpad@finance.bme.hu

QA 328