Tanszékvezetés és adminisztráció

Dr. Nemeslaki András

Tanszékvezető, egyetemi tanár

nemeslaki@finance.bme.hu

QA 339

463-3005

Krasznay-Kelemen Rita

Titkárságvezető

krasznay.rita@finance.bme.hu

QA 345

463-1905

Vörös Kinga

Ügyvivő szakértő / Üzleti Jog Tanszék

voros.kinga@law.bme.hu

QA 346

463-2752

Oktatók, kutatók

Dr. Bethlendi András

Egyetemi docens

bethlendi@finance.bme.hu

QA 330

463-2979

Dr. Bodor Mónika

Egyetemi adjunktus

bodor@finance.bme.hu

QA 331

463-2890

Dr. Bodrogi Bence Péter

Egyetemi adjunktus

bodrogi@finance.bme.hu

QA 329

463-3891

Dr. Böcskei Elvira

Egyetemi docens

bocskei@finance.bme.hu

QA 327

Dr. Ilyés Csaba

Egyetemi adjunktus

ilyes@finance.bme.hu

QA 331

Kis Vencel

Egyetemi tanársegéd

kis.vencel@finance.bme.hu

QA 332

Dr. Kóczy László

Egyetemi docens

koczy@finance.bme.hu

QA 326

Nagy László

Egyetemi tanársegéd

nagyl@finance.bme.hu

QA 332

Dr. Novák Zsuzsanna

Egyetemi adjunktus

novak@finance.bme.hu

QA 331

Póra András

Egyetemi tanársegéd

pora@finance.bme.hu

QA 333

463-1011

Dr. Solt Eszter

Egyetemi adjunktus

solt@finance.bme.hu

QA 334

Dr. Somogyi Róbert

Egyetemi adjunktus

somogyi@finance.bme.hu

QA 328

Dr. Vértesy László

Egyetemi adjunktus

vertesy@finance.bme.hu

QA 333

Doktoranduszok